לקוחות מספרים

"יליב יקרה, הייתי מרותקת בשיעורייך ובציפייה וסקרנות משיעור לשיעור... עולם חדש של צבעים נפתח בפניי ויחד עם זאת הרעב והרצון לנתח ולאבחן ציורים. מודה לך מאוד על הלימוד, היסודיות, המקצועיות, הנועם והידע הרב שהעברת לנו... השארת בי טעם לעוד. זכות גדולה שלמדתי אצלך. תודה מקרב לב "
שירה מידני
משתתפת בקורס פענוח ציורי ילדים, עמותת המורים
"חשוב לי לציין שביצענו לא מעט ערבי צוותים, אך אף אחד לא היה מוצלח כמו הערב שהעברת לנו... תודה על ערב מהנה, מרתק, שנציגיי דיברו עליו עוד ימים אחר-כך... "
אסתי זהר
מנה"צ מוקד סקרים, בזק און ליין
"תודה רבה הקבוצה מאד נהנתה ועלו הרבה תובנות.. הנושא מרתק וניתן לפתח אותו כמובן לממדים ועומקים נוספים, בהתאם לצרכי הארגון ברמת החברה שלנו, אמליץ לקולגות שלי ביחידות האחרות!"
רונית סבה
IT &D, Finance &R, Unilever- HRBP- FS
"יליב יקרה, הייתה לנו סדנא נהדרת! התחושה בקרב כולן הייתה שהזמן עבר מהר ולא הספיק..... היה מעניין, שונה והפיענוח היה פשוט מרתק. תודה לך על סדנא מושקעת במיוחד, כל הכבוד!!!"
גילי בנשימול
אגף הכספים- מ.א. בני שמעון
"...אני כהורה, שהתחיל הלכה למעשה ליישם את הכלים שניתנו לנו בקבוצת ההורים, מרגיש שאני מתנהל בצורה ראויה, נינוחה ומתוקשרת מול הילדה שלי בפרט ובמרחב המשפחתי בכלל. סדנא מומלצת ביותר שהיא חובה להורים לילדים בדור הנוכחי"
טל
משתתף בקבוצת הורים למתבגרים, רשת "דרכא" לחינך
"...הסדנא נתנה לי בתור הורה לידי בגיל ההתבגרות ארגז כלים חשוב... תקשורת, חברה, מדיה חברתית, מסכים, גבולות, מיניות...איך לשלב את כל האתגרים העומדים לפנינו בדרך רגישה ונחושה. תודה לך על סדנא מרתקת, מעשירה ומעולה!"
סינדי
משתתפת בקבוצת הורים למתבגרים, רשת "דרכא" לחינך
"רציתי לומר לך תודה באופן אישי. נהניתי מאוד!!
מהמקום, מהאווירה וממך. היה מרתק – את אלופה!!"
מירב איתני סרוסי
מנהלת פעילות S.O ו - HR | סניף אינטל לכיש